Informacje o firmie

 

Jesteśmy firmą zajmującą się wszystkim co związane jest z Państwa kuchnią.

W swojej ofercie posiadamy głównie komplety mebli kuchennych, stoły i krzesła. Uzupełnieniem jest szeroki asortyment sprzętu AGD, oświetlenia , dodatków i blatów kuchennych. Ponadto gwarantujemy solidność i profesjonalny montaż, fachowe doradztwo , projekt mebli w kilku profesjonalnych programach komputerowych dający pełny obraz wymarzonej przez Państwa kuchni.

Jesteśmy importerem mebli z Włoch.
Oferowane włoskie meble pochodzą od producentów: Maior Cucine, Colombini Artec, Calligaris cieszących się uznaniem na wymagających rynkach światowych. Można śmiało powiedzieć, że projektanci tego kraju mają znaczący wpływ na trendy występujące na całym świecie.
Niemieckim producentem z którym współpracujemy jest firma Bauformat. Swoim klientom oferuje wszystko to co potrzebne, aby kuchnia była piękna i funkcjonalna , dopasowana do wymagań i budżetu domowego.
W ofercie Ital-Nova znajdą Państwo również meble do kuchni polskiej firmy Atlas cieszącej się na rynku wielkim uznaniem.
Najwyższa jakość i nowoczesne rozwiązania w meblach Atlas zaprocentowały złotym medalem Targów Poznańskich za kolekcję Oktawia w systemie listwowym.

Na zamówienie klienta sprowadzamy również komplety mebli wypoczynkowych, komody i witryny.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego studia.